Zadzwoń do nas po wycenę!

zadaszone patio

Modne zadaszenia tarasowe. Co jest na topie w roku 2022?

Miejsce pod zadaszeniem tarasowym jest doskonałe do spędzania czasu w letnie dni. I jest to nie tylko przyjemne i przytulne, ale także praktyczne: dzięki niemu ochronisz się przed palącymi promieniami słońca lub ulewnym deszczem. Okazuje się, że można je zorganizować na różne sposoby. Najmodniejsze trendy roku 2022 to szklane dachy tarasowe, składane zadaszenia tarasowe oraz specjalne systemy oświetlenia.

Co jest teraz modne?

Szklane zadaszenie tarasu to dobry wybór dla nowoczesnych domów. Składane lub przesuwne zadaszenia tarasów to modny trend w 2022 roku. To modny dodatek do każdego podwórka. Półprzezroczysta tkanina pozwala zobaczyć niebo i cieszyć się naturą, jednocześnie blokując słońce i chroniąc meble przed insektami, deszczem i innymi elementami zewnętrznymi. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i stylach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do własnych upodobań! Taras będzie ważną częścią aranżacji wnętrz w naszym domu, niejako ich uzupełnieniem.

Wybierając zadaszenia dla naszego tarasu możemy oczywiście kierować się najnowszymi trendami, jednak jeśli uzupełniamy o nie starszy dom, to warto brać pod uwagę jego styl. Czasem połączenie nowoczesności z klasyką sprawdza się wówczas najlepiej. Istotne, aby taras wraz z domem tworzyły spójną całość. Wówczas z pewnością będziemy zadowoleni.

Jakie zadaszenie na Twój taras?

Wspaniały dach tarasowy to idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu pracy. Stylowe wzornictwo i dodatkowe elementy tego typu konstrukcji to świetny sposób na stworzenie atmosfery komfortu, ciepła i przytulności. Zastosowanie różnych materiałów pozwala na eksperymentowanie z projektem i uczynienie go nie tylko funkcjonalnym, ale i pięknym. Zalecamy rozważenie zastosowania nowych materiałów do zadaszenia tarasu w 2022 roku, ponieważ mogą one znacznie poprawić wygląd i funkcjonalność. Składane lub przesuwane zadaszenie pozwoli cieszyć się przestrzenią na zewnątrz niezależnie od warunków pogodowych. Jeśli chcesz czegoś bardziej wyjątkowego, polecamy elementy szklane, które dodadzą naturalnego światła i stworzą poczucie otwartości