Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Projekty i realizacje

 Projekty kuchni — Wrocław

Kuchnia stanowi serce domu. To w niej domownicy spotykają się, aby wypić poranną kawę w blasku wschodzącego słońca, zjeść wspólny posiłek i podzielić się tym, co przydarzyło im się w ciągu dnia czy zjeść kolację ze znajomymi. Aby przebywanie w niej było przyjemne, trzeba kompleksowo podejść do jej stworzenia. Projekty kuchni we Wrocławiu w Projekt Designe przygotowujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń.

Skupiamy się na tym, aby wnętrze było dopracowane i estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne. Kuchnia nie jest strefą relaksu, która służy oglądaniu telewizji. To przestrzeń robocza, w której przygotowuje się codzienne posiłki i przetwory. Jeśli zostanie odpowiednie przemyślana, korzystanie z niej będzie przyjemnością. Jeśli jednak projekt kuchni nie będzie uwzględniał podstawowych zasad dotyczących ergonomii pracy, kuchnia nie będzie ulubionym miejscem domowników.

Kuchnia na miarę potrzeb jej użytkowników

Pracownicy Projekt Designe od lat działają w branży. Śledzą trendy w architekturze wnętrz, aby dostarczać Klientom to, co najlepsze. Podczas realizacji projektu kuchni stawiamy na to, aby ta była dopracowana w każdym calu i uwzględniała potrzeby wszystkich jej użytkowników. Dbamy o to, aby strefa robocza oraz strefa przechowywania były odpowiednio duże. Dzięki temu łatwiej zadbać o czystość kuchni.

Troszczymy się również o odpowiednie rozmieszczenie strefy mokrej, strefy gotowania. Wszystko to po to, aby kuchnia była miejscem wygodnym, przyjemnym, do którego chce się wracać. Bez względu na to, czy jest to niewielkie pomieszczenie, czy duży obszar, zadbamy o to, aby zostało wykorzystane najlepiej, jak to możliwe. Projektujemy również pokoje dziecięce. Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów i wizualizacji, jak i doborem barw, materiałów oraz nadzorem wykonania realizacji.