Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Projekty i realizacje

Projekt łazienki — Wrocław

Zajmujemy się tworzeniem projektów łazienek we Wrocławiu. Realizacje są jednocześnie estetyczne i funkcjonalne. Uwzględniają potrzeby użytkowników pomieszczenia i są tworzone na podstawie ogólnie przyjętych zasad, które sprawiają, że rozmieszczenie poszczególnych obiektów sanitarnych jest komfortowe. Oferujemy tworzenie projektów zarówno dla niewielkich, jak i przestronnych łazienek.

Bez względu na rozmiar pomieszczeń zadbamy o to, aby wykorzystać każdą przestrzeń i umieścić w wizualizacji wszystko to, co powinno znajdować się w tej części domu. Projekty są wykonywane przez specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego są dopracowane w każdym calu. Zajmujemy się również tworzeniem wizualizacji kuchni. Detale składają się na efekt, który jest estetyczny, przyjemny w użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki temu łazienka stanowi miejsce relaksu, w którym można odpocząć po całym dniu.

Jeśli jest taka potrzeba, może być również strefą roboczą w mieszkaniach, w których nie przewidziano pralni. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych potrzeb Inwestorów. Na każdym etapie współpracy konsultujemy szczegóły realizacji, aby ta odpowiadała oczekiwaniom Klientów. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują zarówno projekt i wizualizację, jak i pomoc w doborze materiałów oraz kolorystyki. Zajmujemy się również nadzorem przebiegu realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.