Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Foxx Design — realizacje

Projekty Przestrzeni Biurowych i Komercyjnych dla Firm : Linde Gaz , Danieli Wean Unitet , Multipolisa S.A. , Sii, Noble Bank, CCiG , Medical Consulting House
Mikroapartament Mieszczańska Wrocław
Apartament Stary Browar Wrocław 79 m2
pracownia projektowa Wrocław
Mikro Apartamenty Poznań
Łazienka mieszkanie ul. Cieszyńska, Wrocław
Recepcja i sala konferencyjna Szpitala Kardiologicznego Wrocław
Łazienka Apartament ul. Rzeźbiarska, Wrocław
Basf Polska – Szkoła Wyższa Merito Wrocław sale dydaktyczne
Elewacja fabryki HiProMine
Dom we Wrocławiu
Wyspa w Galerii Dominikańskiej

Podczas wyboru konkretnego wykonawcy do przygotowania projektów wnętrz warto zapoznać się z jego realizacjami, aby przekonać się, jakie jest jego poczucie estetyki i w jakim stopniu jego prace wydają nam się być przemyślane i dopracowane. W Foxx Design dbamy o to, aby potencjalni Klienci mogli zobaczyć efekty dotychczasowych współprac, w tym wizualizacje łazienek i w pełni świadomie zdecydować, czy chcą nam powierzyć realizację wymarzonego domu, mieszkania czy przestrzeni biurowej.

Dotychczas współpracowaliśmy zarówno z Klientami z Polski, jak i z zagranicy — w każdym wypadku na pierwszym miejscu stawialiśmy komunikację, aby w pełni zrealizować ich wizje. Inwestorzy przedstawiają nam swoje pomysły i wymagania, a my przelewamy je na papier, dodając do tego specjalistyczną wiedzę oraz nasze poczucie estetyki. Na każdym etapie współpracy kierujemy się zaleceniami Inwestorów. Oferujemy zarówno pomoc w określeniu motywów przewodnich, stworzenie projektów, jak i nadzór nad ich realizacją. Zapraszamy do współpracy.