Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Projekty i realizacje

Projekty biur i wnętrz sklepów — Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz sklepów i biur we Wrocławiu. Tego rodzaju przestrzenie znacznie różnią się od budynków mieszkalnych, ponieważ ich przeznaczenie jest zupełnie inne. Mają przede wszystkim spełniać potrzeby osób, które w nich pracują oraz klientów, którzy będą w nich korzystać z danych usług. Bardzo ważne jest to, aby tego rodzaju wnętrza były zaprojektowane w spójny i estetyczny, ale jednocześnie funkcjonalny sposób.

Specjaliści pracujący w Projekt Designe mają kwalifikacje oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną, które umożliwiają im kompleksowe podejście do realizacji zleceń z zakresu projektów biur i wnętrz sklepów. Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, co ma szczególne znaczenie w pracy z innymi przedsiębiorcami. Dzięki temu wykonane aranżacje odpowiadają profilowi prowadzonej działalności i są spójne z filozofią firmy.

Z pasji do estetyki

Podczas projektowania biur oraz sklepów wiele uwagi poświęcamy detalom, ponieważ to one przyczyniają się do tego, że efekt pracy jest estetyczny i satysfakcjonujący dla obu stron. Każdego dnia skupiamy się na poszerzaniu wiedzy i rozbudowywaniu swojego warsztatu pracy, ponieważ w architekturze wnętrz ogromne znaczenie ma znajomość obowiązujących trendów, ale i klasycznych, ponadczasowych rozwiązań.

Oferowane usługi mają kompleksowy charakter, ponieważ zajmujemy się tworzeniem projektów i wizualizacji, pomagamy w doborze materiałów oraz kolorystyki użytej do realizacji danego wnętrza, a także nadzorujemy wykonywane prace. Zajmujemy się również realizacją zleceń w kamienicach. Podczas działań konsultujemy się ze Zleceniodawcami, aby efekt współpracy był satysfakcjonujący i spełniał ich oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami.