Zadzwoń do nas po wycenę!

Projektowanie i aranżacja wnętrz — Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz we Wrocławiu. Zatrudniamy projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy każdego dnia podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają swój warsztat pracy. Na bieżąco śledzimy trendy, które pojawiają się w architekturze wnętrz. Nie zapominamy jednocześnie o ponadczasowym, klasycznym stylu, którego elementy, bez względu na zmieniającą się modę, pozostają niedoścignionymi wzorcami.

Każde zlecenie — bez względu na jego zakres i rozmiar — traktujemy w sposób indywidualny. Komunikujemy się z Inwestorami, aby poznać ich oczekiwania, poczucie estetyki i zająć się dla nich projektowaniem wnętrz pod klucz, które będą jednocześnie funkcjonalne, spójne i dopracowane w każdym calu. Na wszystkich etapach realizacji projektu zwracamy uwagę na Państwa sugestie, aby efekt wspólnych działań spełnił Wasze oczekiwania.

Współpraca z pracownią Foxx Design — efekty

Od lat tworzymy projekty wnętrz domów i mieszkań we Wrocławiu i okolicy. Choć część osób decyduje się samodzielnie wykończyć czy wyremontować budynek, to bardzo często wracają do nas, abyśmy pomogli w dopracowaniu szczegółów inwestycji. Każdy z nas ma wizję miejsca, w którym chce mieszkać czy pracować. Jednak bez odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi trudno przelać ją na papier, a później zamienić na satysfakcjonujące efekty.

W projektach wnętrz mieszkań nie chodzi jedynie o to, aby były estetyczne czy nowoczesne. Powinny być także funkcjonalne i dostosowane do potrzeb ich użytkowników. Odpowiednie przygotowanie rozmieszczenia elektryki czy optymalna odległość między poszczególnymi elementami to jedynie wybrane aspekty, jakie należy wziąć pod uwagę podczas planowania układu i sposobu wykończenia domu.

Poniżej przedstawiamy projekty i aranżacje wnętrz Inwestorów, z którymi mieliśmy okazję dotychczas współpracować. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Z nami projektowanie wnętrz pod klucz przebiega w spokojnej atmosferze. Zajmujemy się także nadzorem realizacji, zdejmując ten ciężar z barków Inwestorów.