Zadzwoń do nas po wycenę!

FOXX DESIGN

Podróż tysiąca mil zaczyna się
od jednego kroku.

Lao Tzu

FOXX DESIGN

Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.

Lao Tzu

WIZUALIZACJE ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ Ohlala Wnętrza OLGA ŻULIKOWSKA

PRACOWNIA PROJEKTOWA

Projektujemy z pasją

Wizualizacje wnętrz
Nadzór realizacji
Wybór materiałów i kolorystyki

Apartament na Cyprze

Kamienica we Wrocławiu

[ +]
wykonanych projektów
[ +]
lat doświadczenia
[ +]
zdobytych wyróżnień
[ +]
stałych współprac
portfolio

Projekty i realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi Partnerzy

FOXX DESIGN

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymać 12% rabatu na pierwsze zakupy    Foxx Design to studio projektowania wnętrz we Wrocławiu, które jest prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim stażem pracy oraz kwalifikacjami umożliwiającymi realizację zleceń na najwyższym poziomie. Działamy zarówno przy aranżacjach dla Klientów indywidualnych, jak i przy tworzeniu projektów komercyjnych dla przedsiębiorców, właścicieli sklepów czy butików. Dla naszych projektantów wnętrz architektura jest pasją, dlatego podchodzą do niej z ogromnym zaangażowaniem.

    Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby efekty wykonanej pracy satysfakcjonowały tych, którzy na co dzień będą z nich korzystać. Najważniejszymi aspektami w naszej działalności są dbałość o detale oraz poczucie estetyki. Atrakcyjność wnętrz to kwestia gustu, ale ich funkcjonalny i przemyślany układ to kwestia projektu wykonanego przez profesjonalistów. Każdego dnia śledzimy trendy pojawiające się na rynku.

    Jesteśmy zwolennikami połączenia tradycyjnych, klasycznych rozwiązań z nowoczesnym stylem. Za każdym razem podkreślamy jednak to, jak ważne jest poczucie estetyki Inwestorów. To dla nich wnętrze ma być atrakcyjne wizualnie i wygodne, dlatego na każdym etapie realizacji zlecenia komunikujemy się z Klientami, aby dopracowany projekt odpowiadał ich potrzebom oraz oczekiwaniom.

    Wizualizacje wnętrz, wybór materiałów i kolorystyki, nadzór realizacji

    Pracownia projektowa Foxx Design działa w sposób kompleksowy, dlatego oferujemy nie tylko projekty i wizualizacje wnętrz, ale także pomagamy w doborze materiałów oraz kolorystyki, które będą tworzyły spójne i harmonijne wnętrze. Sprawujemy również nadzór nad realizacją projektu, aby efekt prac remontowych czy wykończeniowych nie odbiegał od poczynionych założeń i spełniał oczekiwania Klientów zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.