Zadzwoń do nas po wycenę!

architekt i projektant wnętrz

Dlaczego projektowanie wnętrz pod klucz się opłaca?

Współczesne wysokie tempo życia sprawia, że jedną z najważniejszych wartości jest czas. W tym kontekście możliwość przeniesienia odpowiedzialności za część podejmowanych decyzji na kogoś innego to wielki przywilej, który ma zresztą swoją cenę. W branży nieruchomości najlepiej widać to na przykładzie projektowania wnętrz wykonywanych pod klucz. Co to dokładnie oznacza i kto czerpie z tego korzyści?

Jaka jest różnica pomiędzy standardowym projektem a projektowaniem pod klucz?

Realizacja każdego projektu aranżacji wnętrz rozpoczyna się od spotkania z Klientem, omówienia jego potrzeb i oczekiwań, a także analizy rzutu technicznego pomieszczeń. Na podstawie dostępnych danych projektant wnętrz tworzy indywidualną koncepcję aranżacyjną i ewentualnie koryguje ją, uwzględniając sugestie Klienta. Projekt obejmuje też wykaz kosztów wyposażenia i materiałów wykończeniowych. I tutaj kończy się typowa usługa projektowania. Gdy jednak jest ona rozszerzona o wykonanie pod klucz, kosztorys uwzględnia również wykonawstwo. Po dokonaniu akceptacji, Klient wręcza projektantowi klucze, by po kilku miesiącach otrzymać wnętrza gotowe do mieszkania.

Kto powinien skorzystać z usługi projektowania pod klucz?

Jeśli Twój czas jest ograniczony i nie chcesz zajmować się nieustanną koordynacją prac w urządzanym mieszkaniu, nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz pod klucz we Wrocławiu, biorąc na siebie całą odpowiedzialność za stworzenie projektu i jego wykonanie. Dzięki temu od razu dowiesz się, jaki będzie całkowity koszt urządzenia mieszkania, nie będziesz musiał także podejmować żadnych decyzji w trakcie realizacji tego zadania. Decydując się na projekt pod klucz, zyskujesz pewność, że efekt końcowy będzie w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.